سلام.با تبریک شروع سال 1398، من عباس محمد حسنی نماینده گروه تولیدی بهین آب هستم. ما یک مدل کف شور سوپاپ دار پلاستیکی با نگرش نوآورانه و اعمال دقت و ظرافت های لازم طراحی کرده و به ثبت رسانده ایم. و روی بسته بندی آن خوب کار کرده ایم. لذا ادعا داریم هم بسته بندی و هم خودش، با کیفیت و شیک است. حال می خواهیم برای این کالای ایرانی و تکامل یافته تبلیغ و اطلاعات بدهیم. خواهش می کنیم حوصله و توجه فرمایید.

  1. هدف جداسازی کف و فضای مطبوع ساختمان از مبادی فاضلاب در مواقع غیر کاربری است. و این محصول مشکل ساختمان را رفع و انتظار کاربر را در این خصوص برآورده می سازد.
  2. این سیستم از نظر انسداد دو طرفه منحصر به فرد است. دیگر سیستم های سوپاپ دار موجود، امکان ممنوعیت خروج آب از رو به زیر را دارند ولی در ممانعت ورود آب از زیر به رو عاجزند. لذا کف شور بهین آب در مواقع گرفتگی لوله های فاضلاب بهترین و تنها مانع برای جلوگیری از رویش آب به کف ساختمان است.
  3. جنس محصول مقاوم و از بهترین نوع پلاستیک صنعتی ، ABS خود رنگ است. و از نظر ساختاری همان طور که در تصویر مشهود است از بدنه اصلی، واشر آب بندی، فنر استیل، سوپاپ با دستگیره زوج نیرو، دریچه مشبک با حرکت دورانی و پوشش کریستالی فوقانی تشکیل شده است.